مشخصات مدیر کل

عکس  

نیک‌محمد بلوچ‌زهی در سال 1356 در بخش هیدوچ از توابع شهرستان سیب‌وسوران متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در بخش هیدوچ به پایان‌ رساند و برای مقطع راهنمایی وارد مدرسه شبانه‌روزی شهید استبرقی سوران شد. با پایان تحصیلات راهنمایی و شرکت در آزمون متمرکز دبیرستان دانشگاه شبانه‌روزی وابسته به دانشگاه سیستان و بلوچستان، وارد این دبیرستان گردید و مقطع متوسطه را در این دبیرستان و در رشته ریاضی - فیزیک به پایان رساند.

سال 1376 با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها، وارد مقطع کارشناسی مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه یزد گردید و مقطع کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری (با تمرکز شبکه‌های کامپیوتری)، در اسفند 1382 در دانشگاه علم و صنعت ایران به اتمام رساند. از شهریور ماه 1383 به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه سیستان و بلوچستان، گروه مهندسی فناوری اطلاعات مشغول به کار شد. 

سال 1389 در دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری و در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر - گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری (تمرکز شبکه‌های کامپیوتری) پذیرفته شد و در دی‌ماه 1394 با درجه‌ی عالی در مقطع دکتری فارغ‌التحصیل گردید.

رزومه دکتر بلوچ‌زهی در قالب یک فایل PDF