پرش به محتوای اصلی

مشخصات مدیر کل

dr  

نیک‌محمد بلوچ‌زهی در سال 1356 در بخش هیدوچ از توابع شهرستان سیب‌وسوران متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در بخش هیدوچ به پایان‌ رساند و برای مقطع راهنمایی وارد مدرسه شبانه‌روزی شهید استبرقی سوران شد. با پایان تحصیلات راهنمایی و شرکت در آزمون متمرکز دبیرستان دانشگاه شبانه‌روزی وابسته به دانشگاه سیستان و بلوچستان، وارد این دبیرستان گردید و مقطع متوسطه را در این دبیرستان و در رشته ریاضی - فیزیک به پایان رساند.

سال 1376 با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها، وارد مقطع کارشناسی مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه یزد گردید و مقطع کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری (با تمرکز شبکه‌های کامپیوتری)، در اسفند 1382 در دانشگاه علم و صنعت ایران به اتمام رساند. از شهریور ماه 1383 به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه سیستان و بلوچستان، گروه مهندسی فناوری اطلاعات مشغول به کار شد. 

سال 1389 در دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری و در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر - گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری (تمرکز شبکه‌های کامپیوتری) پذیرفته شد و در دی‌ماه 1394 با درجه‌ی عالی در مقطع دکتری فارغ‌التحصیل گردید.

رزومه دکتر بلوچ‌زهی در قالب یک فایل PDF