پرش به محتوای اصلی

اخبار

پیگیری اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان سیستان و بلوچستان

پیگیری اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان سیستان و بلوچستان
با حضور مدیران حوزه ICT استان سیستان و بلوچستان ، جلسه کنترل پروژه مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بهمن ماه سال جاری به استان سیستان و بلوچستان، تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان ، در این جلسه که نمایندگان اپراتورهای ایرانسل، های‌وب، همراه اول و مخابرات ایران نیز به‌صورت ویدئو کنفرانس حضور داشتند، نیک محمد بلوچ زهی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان ، در خصوص مصوبات سفر وزیر ارتباطات در حوزه پست گفت : از تعداد ۲۲۶ دفتر ICT روستایی تاکنون تعداد ۳۹ دفتر راه اندازی شده است .

وی با اشاره به اسنکه سامانه روستا بازار در 12 شهرستان استان ساختار اداری آن شکل گرفته است ، افزود با اینکه کمتر از دوماه از این مصوبه می گذرد تا کنون 50 غرفه در این سامانه توسط روستاییان ایجاد شده است.

بلوچ زهی ضمن کنترل پیشرفت‌های مصوبات سفر وزیر، از اپراتورها خواست مطابق برنامه زمانی تعیین شده، اجرای اقدامات را در دستور کار داشته باشند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان با ابراز رضایت از پیشرفت پروژه ها، اظهار امیدواری کرد: تا حصول نتیجه کامل از هر پروژه، مطابق برنامه با سرعت مناسب و در زمان مناسب، پیگیری‌ها و رسیدگی‌ها ادامه داشته باشند.

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰
تعداد بازدید : ۳۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید