پرش به محتوای اصلی

اخبار

همزمان با آغاز ایام دهه فجر انقلاب؛

از کتاب خاطرات یکی از آزادگان وزارت ارتباطات رونمایی شد

از کتاب خاطرات یکی از آزادگان وزارت ارتباطات رونمایی شد
همزمان با آغاز ایام دهه فجر انقلاب، کتاب خاطرات ایثارگر آزاده علی محمد سرلک با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات در مقبره شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همزمان با فرا رسیدن دوازدهم بهمن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم رونمایی از کتاب تپانچه‌های بی‌صدا از خاطرات اسارت نوجوان 15 ساله علی محمد سرلک، آزاده وزارت ارتباطات در مقبره شهدای گمنام وزارت ارتباطات برگزار شد.
حمید تفرشی مشاور وزیر در امور ایثاگران در این مراسم با اشاره به خلائی که در حوزه نشر خاطرات ایثارگران و آزادگان وجود داشت، گفت: به همین دلیل اقداماتی را در این حوزه در دستور کار قرار دادیم و از ایثارگران آزاده برای این منظور دعوت کردیم.
وی با اشاره به دشواری های چاپ کتاب در این حوزه، افزود: بر همین اساس کتاب خاطرات علی محمد سرلک به عنوان یکی از ایثارگران آزاده وزارت ارتباطات به رشته تحریر درآمد و امروز مراسم رونمایی از این کتاب برگزار می شود.
جابر قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات نیز در سخنانی به توصیف جایگاه شهدا و وظیفه مسوولین و مردم در برابر این شهدا پرداخت.
در ادامه این مراسم سرهنگ حسین فروتن‌نژاد از مسوولان تبادل اسرای ایرانی و عراقی با ذکر خاطراتی از روند تبادل اسرا در آن سال ها یاد کرد.
علی محمد سرلک، ایثارگر آزاده نیز در ادامه این مراسم متنی را در وصف دوران اسارت قرائت کرد.
در پایان این مراسم نیز با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، کتاب تپانچه‌های بی صدا و همچنین تصویر جمعی از شهدای وزارت ارتباطات رونمایی شد.
این مراسم با حضور هادی اصلان‌زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع و رییس شورای فرهنگی وزارت ارتباطات، صادق عباسی شاهکوه رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مصطفی اشرف مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی، محمدرضا تفرشی فرمانده مرکز مقاومت بسیج، حمید تفرشی مشاور وزیر در امور ایثاگران، حجت الاسلام جابر قلیان، دبیر شورای فرهنگی دبیر و سرهنگ اسماعیلی مدیریت تاریخ شفاهی و دفاع مقدس سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس و جمعی دیگر از مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه برگزار شد.

رونمایی از تصویر شهدای ارتباطات

 

 
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۵۷
تعداد بازدید : ۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید