اخبار

دیدار مسئول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت ارتباطات با خانواده شهدا و ایثارگران استان سیستان وبلوچستان

دیدار مسئول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت ارتباطات با خانواده شهدا و ایثارگران استان سیستان وبلوچستان
مسئول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت ارتباطات با سفر به استان سیستان وبلوچستان ضمن دیدار با خانواده شهدا، مسایل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه در استان رابررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان وبلوچستان،اسماعیل نوری مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ،در ادامه سفرهای ماهانه استانی خود باهدف دیدار از خانواده های شهدا و رسیدگی به امور ایثارگران این وزارتخانه به همراه مدیران کل حوزه ICT استان به شهرستانهای ایرانشهر و زاهدان سفر کرد .

وی در این سفر ودر دیدار با خانواده شهدای والامقام عبدالرحیم پروین جاکس،حسین شیخ ملازاده،علیرضا قیصری و شیهدان آبیزضمن ابلاغ پیام محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات گفت: ما باید راه شهیدان را ادامه دهیم چرا که آرامش کنونی ما حصل تلاش های بی منت آنها است.

نوری با تجلیل از رشادت ها  وتلاش های ارزنده شهدا در اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران،تاکید کرد :کاری که این بزرگوارن انجام داده و در تاریخ به ثبت رسانده اند به نوبه خود با هیچ چیز قابل مقایسه نیست .

وی افزودزنده نگه داشتن یاد وخاطره خانواده شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری در جامعه است و دلجویی و دیدار با خانواده های این عزیزان ،ادای دین به ارزش های انقلاب است.ایشان در پایان دیدارهابا اهدای لوح سپاس و هدیه از خانواده شهدا تقدیر بعمل آورد .

 

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۶۷

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید