پرش به محتوای اصلی

فرم مشکل ارتباطی 2
Loading
Loading
Loading
اتصال  534 خانوار روستایی شهرستان سرباز به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه ای با حضور مدیران حوزه ICT استان از اتصال 534 خانوار روستایی شهرستان سرباز به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
اتصال 109 خانوار روستایی استان به اینترنت پرسرعت نسل دوم ،سوم و چهارم با احداث یک سایت
با اجرای یک سایت مخابراتی ، از محل منابع توسعه روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، 109 خانوار روستایی استان به اینترنت پرسرعت نسل دوم ، سوم و چهارم ایرانسل متصل گردیدند.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
اتصال  299 خانوار روستایی شهرستان زهک به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه ای با حضور استاندار سیستان و بلوچستان از اتصال 299 خانوار روستایی شهرستان زهک به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
اتصال 2 روستای استان به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی وضعیت ارتباطی روستاهای سطح استان از اتصال دو روستای استان به اینترنت پرسرعت خبر داد .
۲۹ فروردین ۱۴۰۱ - ۹:۳۰
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
اتصال 3 روستای استان به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی وضعیت ارتباطی روستاهای سطح استان از اتصال سه روستای استان به اینترنت پرسرعت خبر داد .
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
[ تعداد بازدید : ۱۲۱ ]
اتصال  523 خانوار روستایی شهرستان سرباز به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه ای با حضور استاندار سیستان و بلوچستان از اتصال 523 خانوار روستایی شهرستان سرباز به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
[ تعداد بازدید : ۱۱۴ ]
اتصال بالغ بر 252 روستایی استان به اینترنت پرسرعت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از اتصال بالغ بر 252 خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد .
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
[ تعداد بازدید : ۷۶ ]
ارسال تجهیزات 14 سایت جدید تا دو هفته آینده
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
[ تعداد بازدید : ۱۳۷ ]
دسترسی 148 خانوار روستایی استان به شبکه ملی اطلاعات
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از اتصال 148 خانوار روستایی استان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
[ تعداد بازدید : ۹۶ ]
اتصال 809 خانوار شهری و روستایی استان به اینترنت پرسرعت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از اتصال بالغ بر 809 خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال خبر داد .
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۳۰ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۲۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »
تفاهم نامه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی
پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با امضای تفاهم نامه ای با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای عملیاتی سازی پروژه ها، بهبود شاخص ها و تحقق اهداف شبکه ملی اطلاعات تفاهم کردند.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
[ تعداد بازدید : ۹۱ ]
به فضل خداوند به مدار ۳۶ هزار کیلومتری می‌رسیم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اخبار ۲۱ شبکه یک سیما با اشاره به هدف رسیدن به مدار ۳۶ هزار کیلومتری، گفت: با اعتماد مسوولان، حمایت دولت و کار شبانه‌روزی دانشمندان و متخصصان صنعت فضایی کشور به فضل خداوند به مدار ۳۶هزار کیلومتری می‌رسیم.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
[ تعداد بازدید : ۸۵ ]
تاکید رییس جمهور برای رسیدن به مدار ۳۶ هزار کیلومتری در پایان ۱۴۰۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان جلسه شورای عالی فضایی به استفاده از ظرفیت‌های تمامی بخش‌های دولت برای رسیدن به اهداف صنعت فضایی کشور تاکید کرد.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
[ تعداد بازدید : ۸۲ ]
تاکید رییس جمهور بر حمایت کامل از توسعه صنعت فضایی/ کاربردی کردن خدمات صنعت فضایی و استفاده از سرریز فناوری‌های فضایی در سایر
رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت صنعت فضایی در جهان در تولید قدرت با مؤلفه‌های اقتصادی، تجاری، امنیتی و تأمین نیازهای بشر به پیشرفت با تأثیرات کاربردی و ملموس در زندگی امروز و آینده، گفت: صنعت فضایی دیروز تنها مظهر اقتدار کشورها بود اما امروز به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی مطرح است و در آینده نزدیک به عنوان بخشی از زیرساخت حکمرانی در حوزه‌های مختلف تجاری و اقتصادی و امنیتی خواهد بود.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
بازدید ۴ ساعته رئیس‌جمهوری از نمایشگاه ظرفیت‌های فضایی کشور
صبح امروز آیت‌الله رئیسی طی ۴ ساعت از ظرفیت‌‌ها و دستاوردهای فضایی کشور دیدن کردند.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
[ تعداد بازدید : ۸۱ ]
ورود نخستین استارتاپ به بورس
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام خبر عملی شدن وعده ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه تأکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام نخستین استارت‌آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
[ تعداد بازدید : ۸۷ ]
برگزاری سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (c4i) در بهمن 1400
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (C4I) را یکی از مهم‌ترین رویدادهای علمی کشور دانست و از برگزاری این رویداد مهم با شعار «فرماندهی و کنترل، فناوری‌های نو، پیشرفت ملی» در بهمن‌ماه سال جاری و به میزبانی پژوهشگاه خبر داد.
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
[ تعداد بازدید : ۷۰ ]
فرهنگ با فناوری اطلاعات عجین شده است/ کندی اینترنت ثابت به دلیل عدم توسعه زیرساخت‌ها در سال‌های گذشته است
وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به مناسبت هفته کتاب از یکی از پلتفرمهای کتاب آنلاین بازدید کرد و ضمن گفتگو با دست اندرکاران این پلتفرم در جریان توانمندی ها و مشکلات آنها قرار گرفت.
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۹:۵۱
[ تعداد بازدید : ۸۲ ]
حمایت کمیسیون صنایع مجلس از برنامه های وزارت ارتباطات برای توسعه شبکه ملی اطلاعات
سه‌شنبه بعدازظهر اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از مرکز تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات دیدن و سپس در نشست صمیمانه با وزیر و معاونان وزارت ارتباطات شرکت کردند.
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۹:۵۶
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
ارتقای جایگاه و نقش رگولاتوری باید در اولویت قرار گیرد / کوتاهی برخی اپراتورهای مخابراتی در عدم توسعه و کندی شبکه به مردم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه تکریم و معارفه مدیران جدید وزارت ارتباطات با تاکید به لزوم ارتقای جایگاه و نقش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از رئیس جدید این سازمان خواست تا خدمات، مشکلات و کوتاهی‌های احتمالی اپراتورهای تلفن همراه را ارزیابی و برای مردم تشریح و رفع مشکلات را پیگیری کند.
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید : ۸۳ ]
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۶۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »