پرش به محتوای اصلی

فرم مشکل ارتباطی 2
Loading
Loading
Loading
هفتصد روستای استان ازتکنولوژی نسل 4 ارتباطات بهره مند شده اند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان درهفتمین جلسه کنترل فرآیند ارتقاء سایتهای نسل دو موجود به نسل چهارم سایت‌های همراه اول در استان سیستان و بلوچستان از اتصال هفتصد روستای استان ازتکنولوژی نسل 4 ارتباطات بهره مند شده اند.
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
[ تعداد بازدید : ۳۹۲ ]
حدود ۹۰۰ روستا در سیستان‌و بلوچستان به اینترنت پر سرعت متصل شدند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: پارسال حدود ۹۰۰ روستا در این استان به کمک ۲ اپراتور ایرانسل و همراه اول به اینترنت فور جی (۴ G) و تری جی (۳ G) متصل شدند.
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۳۰
[ تعداد بازدید : ۴۰۹ ]
پیشرفت 50 درصدی فاز اول پروژه فیبر نوری روستایی استان سیستان و بلوچستان
مدیر کل ارتباطات و فناوری ازاطلاعات استان سیستان و بلوچستان در چهارمین جلسه کنترل پروژه طرح توسعه ارتباطات روستایی (تار) در سطح استان سیستان و بلوچستان از پیشرفت 50 درصدی پروژه فیبر نوری در این استان خبر داد.
۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
[ تعداد بازدید : ۴۰۹ ]
اتصال 128 روستا دراستان سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات
مراسم رونمایی از دسترسی 1034 روستا در سرتاسر کشور به شبکه ملی اطلاعات به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد.
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
[ تعداد بازدید : ۴۲۰ ]
اتصال 90 مدرسه روستایی استان سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات
نیک محمد بلوچ زهی در سمینار فرماندارن و بخشداران استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد: با اجرای طرح هوشمند سازی مدارس تا کنون تعداد 90 مدرسه روستایی در استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
[ تعداد بازدید : ۳۲۴ ]
اجرای طرح هر خانه ایرانی یک تلویزیون اینترنتی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت:باافتتاح پروژه بزرگ مرکز داده یکی از مهمترین ارکان تامین زیرساخت های اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات فراهم شده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۴۰
[ تعداد بازدید : ۳۳۳ ]
برگزاری ششمین جلسه کنترل پروژه های  طرح توسعه خدمات عمومی، اجباری و روستایی استان سیستان و بلوچستان
ششمین جلسه کنترل پروژه های طرح توسعه خدمات عمومی، اجباری و روستایی باحضور سرپرست منطقه سیستان و بلوچستان شرکت مخابرات ایران و کارشناسان حوزه های مختلف این شرکت در محل اداره کل ICT استان برگزاری شد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱:۱۳
[ تعداد بازدید : ۴۴۸ ]
آغاز آزمایش و تحویل 70 سایت جدید مخابراتی استان سیستان و بلوچستان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان از آغاز آزمایش و تحویل 70 سایت جدید شرکت ارتباطی کوه نور در این استان خبر داد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰:۳۳
[ تعداد بازدید : ۳۶۲ ]
با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان وبلوچستان انجام شد:بررسی نقاط ضعف و قوت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی وزیر کشور با استانداران و ستادهای انتخابات سراسر کشور که با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ اظهار داشت: با برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ بر بستر الکترونیک موجب کاهش دغدغه ها برای برگزاری انتخابات سالم خواهد شد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۰۴
[ تعداد بازدید : ۵۹۹ ]
برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران حوزه ارتباطات استان با منتخبین مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس یازدهم
به منظور هم اندیشی و تبیین چالش‌ها ،مشکلات و فرصت ها در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان جلسه‌ای در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان با حضور نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم و مدیران اجرایی حوزه ارتباطات این استان برگزار شد
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
[ تعداد بازدید : ۴۶۵ ]
« قبلی ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۲۸ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ بعدی »
پروژه ملی فیبرنوری نقاط به زودی کلید خواهد خورد / ابزارهای مراقبت از کودکان و نوجوانان هفته آینده معرفی می‌شود / اردیبهشت سال
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دو برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه فضایی، دولت الکترونیک، شبکه ملی اطلاعات و کودکان و نوجوانان در فضای مجازی را تشریح کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۴۳
[ تعداد بازدید : ۷۱ ]
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامی‌داشت روز فناوری فضایی با تاکید به برنامه‌های جدی دولت سیزدهم در این زمینه، از
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامی‌داشت روز فناوری فضایی با تاکید به برنامه‌های جدی دولت سیزدهم در این زمینه، از متولیان این حوزه خواست مصوبات شورای عالی فضایی را به صورت جدی پیگیری کنند.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۵۱
[ تعداد بازدید : ۷۲ ]
اعضای حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب شدند
رئیس‌جمهور در احکامی جداگانه، اخوان بهابادی، خوانساری و کاظمی فرد را به عضویت شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۴۸
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
بنای دولت تسهیل دسترسی مردم به دستگاه‌ها و خدمات دولتی است/ برنامه‌ی گذار از دولت الکترونیک به دولت هوشمند هر چه سریع‌تر
رئیس جمهور با بیان اینکه بنای دولت بر این است که با همت و تلاش همه مدیران و دستگاه‌ها کارِ مردم تسهیل و دسترسی آنان به خدمات افزایش یافته و آسان شود، تاکید کرد: این نگاه باید در همه بخش‌های دولتی و حکومتی وجود داشته باشد تا مردم از دویدن به دنبال خدمات نجات یابند و خدمات دولتی کاملا در دسترس آنها قرار گیرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
رونمایی از نقشه رقومی یکپارچه جمهوری اسلامی ایران/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه فضایی و نیروی هوایی ارتش
مراسم رونمایی از نقشه رقومی یکپارچه جمهوری اسلامی ایران و نیز انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه فضایی ایران و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۵۳
[ تعداد بازدید : ۵۶ ]
تسلیت وزیر ارتباطات در پی درگذشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره)
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی درگذشت عالم ربانی و مرجع شیعیان آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره) را تسلیت گفت.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
از کتاب خاطرات یکی از آزادگان وزارت ارتباطات رونمایی شد
همزمان با آغاز ایام دهه فجر انقلاب، کتاب خاطرات ایثارگر آزاده علی محمد سرلک با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات در مقبره شهدای گمنام برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید : ۶۵ ]
ثبت سفارش آنلاین کتاب از سه هزار نقطه روستایی بر بستر شبکه ملی اطلاعات
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد که طی دومین نمایشگاه مجازی کتاب، سه هزار نقطه روستایی از سراسر کشور با استفاده از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات، نسبت به ثبت سفارش آنلاین کتاب اقدام کردند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
نخستین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال برگزار شد
نخستین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به میزبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید : ۷۵ ]
گام مهم دیگری در اجرایی شدن پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات برداشته شد
توافق‌نامه‌ای برای اجرا و نظارت بر پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات در استان‌ها بین مجری شبکه ملی اطلاعات و مدیران کل ICT استانی به امضا رسید.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۵۷ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۶۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »