پرش به محتوای اصلی

فرم مشکل ارتباطی 2
Loading
Loading
Loading
زمینی کردن فیبر های هوایی موجب افزایش پایداری شبکه ارتباطی استان می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح شهرستان دشتیاری:زمینی کردن فیبر های هوایی موجب افزایش پایداری شبکه ارتباطی استان می شود.
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
[ تعداد بازدید : ۴۱۱ ]
بررسی وضعیت ارتباطی شهرستان  زاهدان
در نشست مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان با نماینده مردم شهرستان زاهدان در مجلس شورای اسلامی وضعیت ارتباطی حوزه انتخابیه این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
[ تعداد بازدید : ۴۳۹ ]
اولین مرحله کاهش شکاف دیجیتالی ، فراهم کردن زیر ساخت های لازم جهت دسترسی به اینترنت است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاحیات شهرستان سرباز به مناسبت هفته دولت ، اولین مرحله کاهش شکاف دیجیتالی در مناطق محروم روستایی استان را فراهم کردن زیر ساخت های لازم جهت دسترسی به اینترنت دانست .
۰۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۴۹
[ تعداد بازدید : ۳۳۲ ]
افتتاح سه سایت مخابراتی در شهرستان دلگان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در نشست مشترک با فرماندار شهرستان دلگان از نصب و راه اندازی سه سایت مخابراتی اپراتور ایرانسل در این شهرستان خبر داد.
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
[ تعداد بازدید : ۵۴۴ ]
نصب و راه اندازی 24 سایت مخابراتی شرکت ایرانسل در شهرستان زاهدان تا پایان سال جاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه با شهرداران مناطق مختلف شهرستان زاهدان و مدیر منطقه جنوب و جنوب شرق شرکت ایرانسل گفت : جهت رفع بهبود آنتن دهی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل درمناطق حاشیه ای کلانشهر زاهدان 24 دکل جدید نصب می شود.
۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۸
[ تعداد بازدید : ۵۷۱ ]
راه اندازی سایت مخابراتی شبکه ایرانسل روستای دومک شهرستان خاش
با حضور اسماعیل حسین زهی نماینده مردم خاش، میرجاوه، تفتان و بخش های کورین و نصرت آباد سایت مخابراتی روستای دومک از توابع بخش مرکزی شهرستان خاش به عنوان دومین سایت مخابراتی شرکت ایرانسل از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.
۰۷ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
[ تعداد بازدید : ۵۷۵ ]
سه دکل مخابراتی در جنوب سیستان و بلوچستان نصب شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان وبلوچستان گفت: نصب و راه‌اندازی سه دکل تلفن و اینترنت درروستاهای جنوب استان بخشی از مشکلات مردم این مناطق در زمینه ارتباطات را برطرف کرده است.
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۰۲
[ تعداد بازدید : ۵۳۴ ]
ساخت اولین ساختمان مجتمع ICT کشور در استان سیستان و بلوچستان بزودی به اتمام می رسد
مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از افتتاح اولین ساختمان مجتمع ICT کشور در شهرستان زاهدان خبرداد.
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۳
[ تعداد بازدید : ۴۸۷ ]
« قبلی ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۸ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ بعدی »
پروژه ملی فیبرنوری نقاط به زودی کلید خواهد خورد / ابزارهای مراقبت از کودکان و نوجوانان هفته آینده معرفی می‌شود / اردیبهشت سال
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دو برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه فضایی، دولت الکترونیک، شبکه ملی اطلاعات و کودکان و نوجوانان در فضای مجازی را تشریح کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۴۳
[ تعداد بازدید : ۷۱ ]
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامی‌داشت روز فناوری فضایی با تاکید به برنامه‌های جدی دولت سیزدهم در این زمینه، از
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامی‌داشت روز فناوری فضایی با تاکید به برنامه‌های جدی دولت سیزدهم در این زمینه، از متولیان این حوزه خواست مصوبات شورای عالی فضایی را به صورت جدی پیگیری کنند.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۵۱
[ تعداد بازدید : ۷۲ ]
اعضای حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب شدند
رئیس‌جمهور در احکامی جداگانه، اخوان بهابادی، خوانساری و کاظمی فرد را به عضویت شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۴۸
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
بنای دولت تسهیل دسترسی مردم به دستگاه‌ها و خدمات دولتی است/ برنامه‌ی گذار از دولت الکترونیک به دولت هوشمند هر چه سریع‌تر
رئیس جمهور با بیان اینکه بنای دولت بر این است که با همت و تلاش همه مدیران و دستگاه‌ها کارِ مردم تسهیل و دسترسی آنان به خدمات افزایش یافته و آسان شود، تاکید کرد: این نگاه باید در همه بخش‌های دولتی و حکومتی وجود داشته باشد تا مردم از دویدن به دنبال خدمات نجات یابند و خدمات دولتی کاملا در دسترس آنها قرار گیرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
رونمایی از نقشه رقومی یکپارچه جمهوری اسلامی ایران/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه فضایی و نیروی هوایی ارتش
مراسم رونمایی از نقشه رقومی یکپارچه جمهوری اسلامی ایران و نیز انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه فضایی ایران و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۵۳
[ تعداد بازدید : ۵۶ ]
تسلیت وزیر ارتباطات در پی درگذشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره)
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی درگذشت عالم ربانی و مرجع شیعیان آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره) را تسلیت گفت.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
از کتاب خاطرات یکی از آزادگان وزارت ارتباطات رونمایی شد
همزمان با آغاز ایام دهه فجر انقلاب، کتاب خاطرات ایثارگر آزاده علی محمد سرلک با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات در مقبره شهدای گمنام برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید : ۶۵ ]
ثبت سفارش آنلاین کتاب از سه هزار نقطه روستایی بر بستر شبکه ملی اطلاعات
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد که طی دومین نمایشگاه مجازی کتاب، سه هزار نقطه روستایی از سراسر کشور با استفاده از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات، نسبت به ثبت سفارش آنلاین کتاب اقدام کردند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
نخستین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال برگزار شد
نخستین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به میزبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید : ۷۵ ]
گام مهم دیگری در اجرایی شدن پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات برداشته شد
توافق‌نامه‌ای برای اجرا و نظارت بر پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات در استان‌ها بین مجری شبکه ملی اطلاعات و مدیران کل ICT استانی به امضا رسید.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۵۷ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۶۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »