پرش به محتوای اصلی

فرم مشکل ارتباطی 2
Loading
Loading
Loading
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان از اجرای فاز جدید اتصال مدارس
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: در راستای هوشمندسازی و اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات، فرآیند تامین مودم و ترافیک رایگان از زمان همه گیری بیماری منحوس کرونا در دستور کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفت.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
[ تعداد بازدید : ۱۱۶ ]
5 روستای شهرستان فنوج به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در دیدار با اعضای شورای شهر فنوج از اتصال 5 روستای این شهرستان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
[ تعداد بازدید : ۱۰۰ ]
اتصال سه روستای شهرستان لاشار به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان وبلوچستان در بازدید از منطقه عشایری آزباغ شهرستان لاشار از اتصال سه روستای حومه ی این شهرستان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
[ تعداد بازدید : ۱۱۹ ]
آغاز عملیات اجرای فیبر زمینی مسیر فنوج – کتیج - جلگه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای اداری شهرستان فنوج از آغاز عملیات اجرایی فیبر زمینی مسیر فنوج – کتیج – جلگه خبر داد .
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۰۳ ]
اتصال 56 روستای شهرستان های خاش و تفتان به شبکه ملی اطلاعات
مصطفی کوهکن معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در بازدید از حوزه انتخابیه شهرستان خاش از اتصال 56 روستای این شهرستان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
[ تعداد بازدید : ۱۰۶ ]
اتصال 182 خانوار روستایی استان به اینترنت پرسرعت نسل سوم با احداث سه سایت ماهواره ای
با اجرای سه سایت ماهواره ای ، از محل منابع توسعه روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، 182 خانوار روستایی استان به اینترنت پرسرعت نسل سوم ایرانسل متصل گردیدند.
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
[ تعداد بازدید : ۱۲۱ ]
اتصال 1064 خانوار روستایی استان به شبکه ملی اطلاعات
نیک محمد بلوچ زهی در جلسه کارکنان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از اتصال 1064 خانوار روستایی استان از محل منابع توسعه روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شبکه ملی اطلاعات خبر داد .
۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
[ تعداد بازدید : ۱۳۴ ]
با احداث 2 سایت مخابراتی با تکنولوژی نسل سوم انجام شد.
دسترسی 131 خانوار روستایی استان سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
[ تعداد بازدید : ۹۸ ]
افتتاح مدرسۀ اینترنت و ارتباطات در روستای توحیدآباد خاش
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از افتتاح آنلاین مدرسه اینترنت و ارتباطات در روستای توحیدآباد از توابع شهرستان خاش خبر داد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
[ تعداد بازدید : ۱۳۴ ]
تداوم پایداری شبکه ارتباطی در سیستان‌وبلوچستان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان‌وبلوچستان گفت: تا این لحظه مشکل اختلال گسترده در شبکه ارتباطات سیستان‌وبلوچستان رخ نداده است و گروه‌های فنی وزارت ارتباطات برای رفع مشکلات احتمالی در وضعیت آماده‌باش هستند.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۲۲
[ تعداد بازدید : ۱۶۷ ]
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۲۸ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »
پروژه ملی فیبرنوری نقاط به زودی کلید خواهد خورد / ابزارهای مراقبت از کودکان و نوجوانان هفته آینده معرفی می‌شود / اردیبهشت سال
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دو برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه فضایی، دولت الکترونیک، شبکه ملی اطلاعات و کودکان و نوجوانان در فضای مجازی را تشریح کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۴۳
[ تعداد بازدید : ۷۱ ]
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامی‌داشت روز فناوری فضایی با تاکید به برنامه‌های جدی دولت سیزدهم در این زمینه، از
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامی‌داشت روز فناوری فضایی با تاکید به برنامه‌های جدی دولت سیزدهم در این زمینه، از متولیان این حوزه خواست مصوبات شورای عالی فضایی را به صورت جدی پیگیری کنند.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۵۱
[ تعداد بازدید : ۷۱ ]
اعضای حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب شدند
رئیس‌جمهور در احکامی جداگانه، اخوان بهابادی، خوانساری و کاظمی فرد را به عضویت شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۴۸
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
بنای دولت تسهیل دسترسی مردم به دستگاه‌ها و خدمات دولتی است/ برنامه‌ی گذار از دولت الکترونیک به دولت هوشمند هر چه سریع‌تر
رئیس جمهور با بیان اینکه بنای دولت بر این است که با همت و تلاش همه مدیران و دستگاه‌ها کارِ مردم تسهیل و دسترسی آنان به خدمات افزایش یافته و آسان شود، تاکید کرد: این نگاه باید در همه بخش‌های دولتی و حکومتی وجود داشته باشد تا مردم از دویدن به دنبال خدمات نجات یابند و خدمات دولتی کاملا در دسترس آنها قرار گیرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
رونمایی از نقشه رقومی یکپارچه جمهوری اسلامی ایران/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه فضایی و نیروی هوایی ارتش
مراسم رونمایی از نقشه رقومی یکپارچه جمهوری اسلامی ایران و نیز انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه فضایی ایران و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۵۳
[ تعداد بازدید : ۵۵ ]
تسلیت وزیر ارتباطات در پی درگذشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره)
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی درگذشت عالم ربانی و مرجع شیعیان آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره) را تسلیت گفت.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
از کتاب خاطرات یکی از آزادگان وزارت ارتباطات رونمایی شد
همزمان با آغاز ایام دهه فجر انقلاب، کتاب خاطرات ایثارگر آزاده علی محمد سرلک با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات در مقبره شهدای گمنام برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید : ۶۵ ]
ثبت سفارش آنلاین کتاب از سه هزار نقطه روستایی بر بستر شبکه ملی اطلاعات
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد که طی دومین نمایشگاه مجازی کتاب، سه هزار نقطه روستایی از سراسر کشور با استفاده از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات، نسبت به ثبت سفارش آنلاین کتاب اقدام کردند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
نخستین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال برگزار شد
نخستین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به میزبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
گام مهم دیگری در اجرایی شدن پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات برداشته شد
توافق‌نامه‌ای برای اجرا و نظارت بر پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات در استان‌ها بین مجری شبکه ملی اطلاعات و مدیران کل ICT استانی به امضا رسید.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۵۷ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۶۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »